Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Šicí dílna

V září roku 2013 jsme vytvořili pracovní místa pro švadleny s tělesným postižením. Jedná se o chráněná pracovní místa, která umožňují setkávání se, získání pracovní praxe v oboru nebo dlouhodobé zaměstnání. Zaměstnáváme plně kvalifikované švadleny s praxí i absolventky.

Naše dílna švadlen se zabývá převážně zakázkovou výrobou.

Dlouhodobě spolupracujeme například s firmou IKEA, pro kterou šijeme povlaky na polštáře. Dalším naším zákazníkem je firma Czech design, pro kterou šijeme utěrky a chňapky. Pro firmu RETAIL MONKEYS zase vyrábíme popruhy k uchycení bannerů.

V rámci ekologie také spolupracujeme s firmou Vintage therapy s.r.o., se kterou dáváme druhý život starým zapomenutým látkám pomocí upcyklace a přetváření do nových produktů. Pro svatební salon Férovky naše dámy pro změnu šily například textilní gumičky do vlasů. Vybavení textilem do restaurace jsme dělali pro firmu KOOL FOOD SERVICE. Krásnou dlouhodobou spolupráci máme také s Královskou kolegiátní kapitulou sv. Petra a Pavla na Vyšehradě, pro kterou šijeme tašky s bazilikou sv. Petra a Pavla na Vyšehradě.

Neváhejte se na nás obrátit! Šijeme dobré skutky.

Ilona Stachová
Telefon: + 420 241 083 281 nebo +420 723 837 017

E-mail: svadlenky@boruvkapraha.cz
po – pá 9 – 14h nebo dle telefonické domluvy
Zaměstnávání je součástí projektu „Pracuji, tedy jsem!“  V dílně švadlen se snažíme o využití dovedností z výučního oboru a zvyšování samostatnosti práce.